İçeriğe geç

Eğitimlerimiz

MIL-STD-810H

Bu eğitim, askeri teçhizatların ve ürünlerin MIL-STD-810H platform test gereklilikleri, diğer geçerli standartlar ve spesifikasyonlara göre test etmek ve sertifikalandırmak için önemli bir eğitimdir. Eğitim, standartta açıklanan test bölümlerine odaklanır.

RTCA-DO-160G

Bu eğitim, sivil havacılık ekipmanlarının FAA/EASA test gerekliliklerine göre test etmek ve sertifikalandırmak için önemli bir eğitimdir. Eğitim, standart belgede açıklanan test bölümlerine odaklanır.

MIL-STD-461G

Bu eğitim, askeri ekipmanınızı MIL-STD-461G’de açıklanan test gereksinimleri ve MIL-STD-464D’de açıklanan platform gereksinimleri için Elektromanyetik Girişim(EMI) ve Elektromanyetik Uyumluluk(EMC) açısından test etmek için önemli bir eğitimdir. Eğitim, bu standart belgelerde açıklanan test bölümlerine odaklanır.

Uygulamalı Titreşim Testleri Eğitimi

Bu eğitim, ekipmanınızı MIL-STD-810H ve RTCA-DO-160G’de açıklanan hedeflenen test gereksinimleri ve platform gereksinimleri için Askeri Standartlar ve Sivil Test Standartlarını test etmek için önemli bir eğitimdir. Eğitim, bu standart belgelerde açıklanan titreşim testi bölümlerine odaklanır.

Sistem Mühendisliği ve Savunma Projeleri Eğitimi

Sistem Mühendisliğini anlamak, firma taleplerine uygun sistemleri tasarlama sürecinde sistemlerin amacını belirlemek, amacına uygun sistem elemanlarını atamak, sistemin ne kadar zaman ve maliyet gerektirdiğini analiz etmek, savunma projelerinin yönetimsel kısımlarının nasıl olacağını analiz etmek gibi konular eğitimde ele alınmaktadır.

Gereksinim Mühendisliği Yönetimi Eğitimi

Gereksinim Mühendisliği literatürü çok geniştir ve uygulamalar belirli endüstride bile büyük farklılıklar gösterir. Bu nedenle, eğitim gerçek zamanlı, gömülü sistemler alanına ve özellikle aviyonik endüstrisine yöneliktir. Bu sistemlerde yazılımın önemi hızla arttığı için sistem gereksinimlerinden yazılım gereksinimlerine geçişi kolaylaştıran uygulamalara ağırlık verilmektedir.

Eğitmen Hakkında

DR. İsmail Çiçek